Apple Watch Alan Yerler

Kategoriler: Akıllı Saat
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 182
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ocak 6, 2021

Açıklama

İkinci el veyahut sıfır kapalı kutu satın aldığınız Apple marka modelli akıllı saatlerinizi değerinde ve uygun bir fiyat garantisiyle satın alıyoruz. Elinizdeki ikinci el veya sıfır akıllı saati bir üst modele yükseltmek veya nakit ihtiyacı gibi benzer sebeplerden ötürü satmak istediğinizde internete bakar ve bir sürü site arasından hangisine güveneceğinizi bilemezsiniz. Kime satacağım, acaba güvenilir mi, daha yüksek fiyata başka yere satabilir miyim? Gibi ve dahası çeşitli sorularla aklınız karışabilir. Bu duruma gelmenize engel olarak bizler, %100 müşteri memnuniyeti adına sizlere hizmet vererek sosyal mesafe kuralları gereğince de sağlığınızı da düşünerek elden teslim bir şekilde ikinci el veya sıfır kapalı kutu Apple Watch akıllı saatlerinizi satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup istediğiniz sorular için bizleri arayabilir, sorularınızı yanıtlamaktan ve sizlere bir çözüm sağlıyor olmaktan keyif duyuyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top