AMD Bilgisayar Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 80
Telefon Numarası: 0538 040 45 15
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Nisan 9, 2020

Açıklama

Sayılı işlemci markalarından biri olan AMD markalı bilgisayarlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. AMD markalı bilgisayarınızı satmak istiyorsunuz fakat aklınızda endişe mi oluşuyor? Kime satabilirim, kimler güvenilir, en yüksek fiyatı kim verir? gibi sorulardan sizleri kurtarmak için çalışıyoruz.Bizleri 7/24 arayabilir, whatsapp üzerinden bilgisayarlarınız hakkında detaylı bilgi vermeniz durumunda sizlere geri dönüş yapılarak adresiniz belirlenir.Daha sonrasında ise tabiri caizse ayağınıza kadar gelerek elden teslim güvencesiyle AMD markalı bilgisayarlarınızı satın alıyoruz.Elden teslim güvencesiyle bilgisayarlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere satabilir, alım işleminin gerçekleşmesinden sonra yüzlerinizde mutlu bir gülümseme bırakmak için çalışıyoruz.Tek yapmanız gereken şey ise bizleri her zaman arayabileceğinizi unutmamanızdır.Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden bizlere bilgisayarlarınız hakkında yazabilir veya 0538 040 45 15 numaralı cep telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz.Unutmayın ki sizler için varız.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top