Apple Mac Mini Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 101
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Kasım 21, 2020

Açıklama

Apple, bu seneki benzersiz özellikleriyle ön plana çıkacak üst düzey performans ve bir o kadar da iddialı ürünlerini tanıttı. Bu ürünlerden birisi de Apple Mac Mini olup, M1 çipin potansiyelinden tümüyle yararlanabilmek için geliştirilen macOS Big Sur, çok önemli performans artışları ve daha birçok özelliğiyle Mac’te çığır açıyor. Üstelik boyutlarının küçülmesinin yanı sıra %60 a varan performans artışıyla Apple severlerin ilgisini çekiyor. Fakat alışamama veya işletim sistemine göre uyum sağlayamamaktan dolayı istediği performansı alamayanlar oluyor böyle durumda aldıktan sonra güvenli bir şekilde satmak için acaba kime satabilirim, kimler en yüksek fiyatı verir, güvenilir midir? Gibi sorularla akılları karıştıran bir çok derdi beraberinde getirebilir. Bu durumda sizlere yardımcı olmak, satmak istediğiniz Apple Mac Mini ve bütün Apple marka ve modelli ürünlerinizi değerinde ve en yüksek fiyat garantisiyle satın almakla beraber sizleri hiçbir zahmete sokmak istemediğimizden elden teslim güvencesiyle adresinize kadar gelerek satın alım işlemini gerçekleştiriyoruz.
Sizler bu durumda güvenli ve en yüksek fiyat üzerinden Apple Mac Mini bilgisayarınızı satmanın keyfini yaşarken, bizler 7/24 akıllarınızda oluşabilecek soruları cevaplamak veya satmak istediğiniz ürün hakkında sizlere yardımcı olmak için uğraşıyoruz.Bizleri 7/24 arayabileceğiniz üzere sizlere yardımcı olur, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşarak güvenli bir şekilde alım işlemi için ilk adımı atmış olursunuz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top