Bilgisayar Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 242
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 24, 2020

Açıklama

Bilgisayar Alan Yerler adı kapsamında sizlerle beraber çalışıyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu bilgisayarlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla elden teslim fırsatıyla ve sağlığınızın korunması önceliğimizle sosyal mesafe kurallarıyla satın alıyoruz. Kime satabilirim, acaba kimler güvenilir, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası bütün aklınızda kuşku oluşturabilecek soruları sizler adına önlüyor olup en yüksek fiyat garantisi ile sizlerin keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilirliğiniz olduğu gibi bizlere sormak istediğiniz bütün soruları sorabilir, sizlerin bütün sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top