Gaming Monitör Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 93
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Kasım 28, 2020

Açıklama

İkinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin bilgisayarınızı satabilirsiniz ama monitörü beraberinde alınmadığı durumlarda ve yine ki bizler bu durumda sizlere yardımcı olarak hem 7/24 arayabilmeniz ve istediğiniz zaman bizlere satmak istediğiniz ürünlerinizin hakkında bilgi vermek, bilgi almak dahilinde arayabilirsiniz. Acaba en yüksek fiyatı verir mi, acaba güvenilir midir? gibi ve çeşitli dahası bir çok sorularla aklınız karışabilir fakat bizler bu noktada devreye giriyor olup akıllarınızdaki oluşabilecek bütün sorunlara cevap niteliğinde elinizdeki satmak istediğiniz gaming monitörlerinizi değerinde ve uygun bir fiyatla elden teslim güvencesiyle satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir, akıllarınızdaki oluşan bütün sorunlara çözüm bulmak için burada olduğumuzu hatırlatırız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top