ikinci el bilgisayar alan yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: Kadıköy istanbul Turket
Görüntülenen: 38
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Mayıs 8, 2019

Açıklama

Elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el bilgisayarınız hangi marka olursa olsun satın alıyoruz. İkinci el bilgisayar satın alma konusunda uzmanlaşmış firma olarak sadece bilgisayar alımı yapıyoruz. Tek bir alanda hizmet vermemiz hizmet kalitemizi yükseltiyor. Piyasada uzun süre satamadığınız bilgisayarınızı bizde değerlendirebilirsiniz. Bilgisayar yeni olabilir eski olabilir. Biz fiyat belirlerken tüm faktörleri göz önüne alarak en iyi fiyatı sunuyoruz. Performans, donanım, kullanım süresi gibi detayları inceleyerek en hızlı şekilde bilgisayarınızı satın alıyoruz. İkinci el bilgisayarınızı paraya dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el bilgisayar * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler
   Top