İkinci El Monitör Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 687
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ocak 8, 2021

Açıklama

Bilgisayarınızı sattınız elinizde kalan monitörü satmak istiyor veyahut elinizdeki monitörü daha üst bir modele taşımak adına satmak istiyorsunuz fakat internete satmak için baktığınızda birçok site arasından kime güveneceğinizi bilemiyor musunuz? Bu konuda sizlere yardımcı olmak ve sizlere keyifli bir satış deneyimi yaşatmak adına ikinci el veyahut sıfır kapalı kutu monitörlerinizi değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Sosyal mesafe kuralları gereğince sizlerin de sağlığınıza dikkat ederek elden teslim fırsatıyla sizleri hiçbir zahmete sokmadan satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup aklınıza takılacak bütün soruları sorabilir, sizler adına sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. %100 müşteri memnuniyeti hedefimizle sizler için uğraşıyor; kime satacağım, acaba güvenilirler mi, daha yüksek fiyata satar mıydım? Gibi ve dahası soruların aklınızı karıştırmasına engel oluyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top