Küçükçekmece Yazıcı Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: Küçükçekmece İstanbul
Görüntülenen: 50
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 24, 2020 Düzenlendiği Tarih: Ekim 24, 2020

Açıklama

İstanbul'da bütün ilçelerde ve Küçükçekmece ilçesinde sizler için çalışmakta olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin yazıcılarınızı elden teslim güvencesiyle satın alıyoruz. Kime satabilirim, güvenilir midir, acaba en yüksek fiyatı onlar mı verir? Gibi çeşitli sorulardan sizleri kurtarmak ve dürüstçe bir alım işlemi gerçekleştirmek adına burada olup en yüksek fiyat garantisi ve elden teslim garantileriyle sizler için çalışmakla beraber yazıcılarınızı satın alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet sağlama hedeflerimizle çalışmakta, sizler için en iyisini istemekteyiz.Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top