Lenovo İkinci El Bilgisayar Alanlar

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: Gaziosmanpaşa İstanbul
Görüntülenen: 103
Telefon Numarası: 0532 273 78 23
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Mayıs 20, 2019 Düzenlendiği Tarih: Mayıs 20, 2019

Açıklama

Lenovo bilgisayar üreticisi günümüz teknolojisinde her bütçeye uygun her türlü özelliğe sahip bilgisayar üretmektedir ikinci el bilgisayar piyasasında ise büyük rol oynamaktadır değer kaybetmeyen bilgisayar markası olan lenovo satışı çok kolay bilgisayar markasıdır sizde ikinci el yada sıfır lenovo bilgisayar satmak istiyorum dediğinizde bize ulaşabilirsiniz firmamız 2. el laptoplarınıza en yüksek ve değerinde fiyatlar ile alım yapamktadır.

ikinci el bilgisayarınızın değerini kozmetik durumu garanti süresi ve özellikleri belirler bu bilgileri bizimle paylaştığınız takdirde kısa süre içinde fiyat bilgisi alırsınız.

siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz bu hizmet ücretsizdir bulunduğunu konuma kadar gelerek nakit olarak ikinci bilgisayar alım satımı yapmaktayız

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el bilgisayar * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el beyaz eşya alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler
   Top