Yalova Yazıcı Alan Yerler

Kategoriler: Bilgisayar
Konum: Yalova İstanbul
Görüntülenen: 90
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 31, 2020

Açıklama

İstanbul'un 39 ilçesinde hizmet veriyor olup Yalova ilçesinde de hizmet veriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin değerinde ve uygun bir fiyatla yazıcılarınızı satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup her zaman arayabilir satmak istediğiniz yazıcılarınızın fotoğraflarını bizlere whatsapp yolu üzerinden de gönderebilir ve hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi vermeniz durumunda sizlere anında geri dönüş sağlanarak yazıcılarınız için ortak bir fiyat üzerinde anlaşıldığı takdirde adresiniz sizlerden rica edilerek sizleri hiçbir zahmete uğratmadan ayağınıza kadar gelerek elden teslim güvencesiyle satın alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve üstün kalite hizmet hedefleriyle çalışıyor, sizler adına keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayarak; kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı kimler verir? Gibi ve dahası aklınızda kuşku oluşturabilecek sorulardan sizleri kurtarmak için burada sizlere hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top