Huawei Freebuds Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 17
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 29, 2020

Açıklama

İstanbul'un 39 ilçesiyle beraber tümünde sizler için hizmet veriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Huawei Freebuds kablosuz kulaklıklarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. 7/24 ulaşabilirlik düzeyinde olup bizleri her zaman arayabilir, satmak istediğiniz Huawei kablosuz kulaklıklarınızın fotoğraflarını bizlere whatsapp yolu üzerinden de gönderebilirsiniz. Böylelikle sizlere anında geri dönüş sağlanarak ortak bir fiyat üzerinde anlaşıldığı takdirde sizlerden adresiniz istenerek ayağınıza kadar gelip %100 müşteri memnuniyeti adına ve elden teslimiyet güvencesiyle ikinci el veya sıfır farketmeksizin huawei freebuds kulaklıklarınızı satın alıyoruz. Kime satabilirim, en yüksek fiyatı kimler verir, acaba güvenilir midir? Gibi ve dahası çeşitli sorulardan sizleri kurtarmak ve sizlerin adınıza keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top