İphone 12 Pro Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 25
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 29, 2020

Açıklama

İstanbul'un bütün ilçelerinde hizmet vermekle beraber Üsküdar ilçesinde de sizler için hizmet veriyor satmak istediğiniz İphone 12 marka ve modelli tüm telefonlarınızı İphone 12 Pro, İphone 12 Pro Max gibi satmak istediğiniz tüm telefonları değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı mı veriyorlar? Gibi ve dahası sorularla aklınızı bulandırmamak ve sizler adına keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor, elden teslim güvencesi ile %100 müşteri memnuniyeti ile satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir gibi her zaman arayabilir, whatsapp yolu üzerinden bizlere satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır kapalı kutu iphone 12 modelli cep telefonlarınızın fotoğraflarını gönderebilir, hakkında daha detaylı bilgi vermeniz durumunda sizlere anında geri dönüş sağlanarak satmak istediğiniz iphone 12 cihazlarınız için ortak bir fiyat belirlenmesi üzerine sizlerden adresiniz rica edilerek elden teslim güvencesiyle satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top