İstanbul Cep Telefonu Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 61
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Temmuz 9, 2021

Açıklama

İstanbul ilinin bütün ilçelerinde sizler için hizmet veriyor olup, sizler için ikinci el veyahut sıfır kapalı kutu cep telefonlarınızı değerinde olmakla beraber sizler adına teminat vererek en yüksek fiyat garantisi ile adresinize kadar gelip satın alıyoruz. İnternet üzerinde bir çok site arasından dolaşmakla beraber hangisinin en yüksek fiyat vereceğini veyahut kime satsam diye düşünceleriniz aklınızı karıştırıyor olabilir. Bizler bu sorunlara bir çözüm olma odaklı çalışıyor olup sizleri hiçbir zahmete uğratmadan bizlere bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirterek bizleri arayabilir, sizlerle keyifli bir sohbet edip ürününüz hakkında bizlere detaylı bilgi vermeniz dahilinde sizlere en yüksek fiyat garantisiyle fiyat belirtir, anlaşmaya varıldığı takdirde ise sizlerden adresiniz rica edilir.

Böylelikle sizleri hiçbir zahmete uğratmadan tabiri caizse oturduğunuz yerden ikinci el veya sıfır kapalı kutu telefonlarınızı satmanın zevkini yaşar, ayağınıza kadar gelerek sizler için en iyi imkanları sunarız. %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyor olup sizler için en kolay yöntem ne ise onu tercih eder, sizlerle alışveriş yapmanın keyfini yaşarız.
Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top