OnePlus 9 Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 184
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 28, 2020

Açıklama

OnePlus 9, Türkiye standartlarında şuan için satışa sunulmasa da satıldığı takdirde birçok kullanıcının alabileceği telefonlardan biri olmakla beraber aldıktan sonra memnun kalmamak veya bir üst model telefon almak için satmak veya nakit ihtiyacından dolayı satmak isteyebilirsiniz. Bunlar çok doğal olmakla beraber kime satabilirim, acaba güvenilir mi, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırabilir. Bizler bu noktada devreye giriyor olup sizler için en iyisini istemekle beraber sizlere keyifli bir satış deneyimi yaşatmak adına elden teslim garantisi ve sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınızı da düşünerek %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin OnePlus 9 cep telefonlarınızı satın alıyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilirliliğiniz olmasıyla beraber aklınıza takılacak bütün soruları bizlere sorabilir, aklınızdaki oluşan bütün soruları cevaplamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top