OnePlus Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 60
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 22, 2020 Düzenlendiği Tarih: Aralık 22, 2020

Açıklama

Son zamanlarda Android piyasasıyla gündemi sarsmakta ve bazı kullanıcılarının gözdesi haline gelmeyi başarak piyasada yerini ediniyor. Bazılarımız ise bu telefonu aldıktan veya kullandıktan sonra nakit ihtiyacı veya bir üst modele yükseltmek istediğinden satmak isteyebilir. Bu en doğal hakkı olmakla beraber internet üzerinden bakıp dururken kime satabilirim, acaba güvenilir mi, daha yüksek fiyata satabilir miyim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırmakla beraber kime güveneceğinizi bilemeyebilirsiniz. Bizler bu noktada devreye giriyor olup sizler adına keyifli bir satış işlemi yaşatmak için burada olduğumuzu belirtir, %100 müşteri memnuniyeti adına elden teslim güvencesiyle beraber sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınızı da düşünerek ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin OnePlus cep telefonlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top