Oppo Reno Pro 5G Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 149
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 25, 2020

Açıklama

Cep telefonu alım piyasasıyla yeni ürün olarak sunulacak olan Oppo'nun yeni seri telefonu Reno Pro 5G, ikinci el veya sıfır kapalı kutu olarak sizlere keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmeniz adına sizlere olanak sağlıyoruz. Cep telefonu alan yerler adı kapsamında sizlere hizmet vermekle beraber ikinci el veya sıfır kapalı kutu Oppo veya herhangi bir marka farketmeksizin cep telefonlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası çeşitli sorulardan sizleri kurtarmak ve sizler adına keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. 7/24 ulaşabilirlilik hizmeti ile beraber aklınıza takılabilecek bütün soruları bizlere sormanızı, soracağınız bütün sorularınızın tarafımız tarafından itina ile cevaplanacağını ve sizlere hizmet vermek için burada olduğumuzu belirtiriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top