Realme V15 Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 162
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ocak 4, 2021

Açıklama

Daha tanıtılmamış olsa dahi yeni özellikler, yeni işlemci ve fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilecek bir telefon olan Realme V15, kullanıcılarının karşısına 7 Ocak itibariyle sunulacaktır. Bu telefon için bekleyen olmakla beraber Realme hayranları adına daha yenilikçi olmaya aday ve satın alınmak için sırada beklenmektedir. Fakat bu telefonun realme kullanıcılarından ve fiyat performans adına android için telefon almak isteyenler adına da satın almakta fakat bazı kullanıcılarının beklentisini karşılayamıyor olabilmekle beraber belirli bir süre kullanımın ardından daha üst model telefona geçmek veya nakit ihtiyacından ötürü satmak isteyebilirsiniz. Bu durumda sizler internet üzerinden baktığınız takdirde bir sürü site arasından hangisine güveneceğinizi bilemezsiniz ve aklınıza ; kime satacağım, acaba güvenilir midir, daha yüksek fiyata satabilir miyim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı bulandırabilir fakat bu durumda bizler, sizler için hizmet veriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Realme ve bütün marka modelli cep telefonlarınızı elden sosyal mesafe kuralları kapsamında sağlığınızı da düşünerek satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top