Samsung Galaxy Buds Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 234
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ocak 6, 2021

Açıklama

Samsung, kablosuz kulaklık çağında kendine özgü tasarım ve özellikleriyle piyasada ses getirmeye devam ediyor fakat bu kulaklığı satın almak isteyen çok olduğu gibi aldıktan sonra memnun kalmama veyahut daha üst bir model kablosuz kulaklık alma, nakit ihtiyacından ötürü satmak gibi çeşitli nedenlerden dolayı satmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ilk durak olarak internet üzerinden araştırma yapmak olmakla beraber birçok site arasından kime güveneceğinizi bilemez ve kime satacağım, acaba güvenilirler mi, zarar eder miyim? Gibi ve dahası kuşku dolu soru aklınızı karıştırabilir. Bizler bu sorunları çözmek ve sizler adına keyifli bir satış deneyimi yaşatmak için ikinci el veya sıfır kapalı kutu Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklıklarınızı değerinde ve uygun bir fiyat garantisi adı altında sosyal mesafe kuralları gereğince sağlınızı da düşünerek sizlere zahmet vermeden elden teslim bir şekilde kablosuz kulaklıklarınızı satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri 7/24 arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top