Samsung Galaxy M51 Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 583
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 25, 2020

Açıklama

Samsung Galaxy M51 cep telefonunuzu nakit ihtiyacınızdan veya daha üst bir model telefon almak için satmak mı istiyorsunuz? Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı kimler verir? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırıyor olabilir. Bunlar olağan şeyler olmakla beraber internet üzerinden araştırma yaparsınız. Samsung Galaxy M51 veya Cep Telefonu Alan Yerler adı kapsamında sizlerin karşısına çıkıyor olup %100 müşteri memnuniyeti adına üstün fiyat garantisi ve elden teslim fırsatlarıyla cep telefonlarınızı ve dahası elektronik eşyalarınızı değerinde satın alıyor, sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınızı düşünerek elden teslim bir şekilde sizlere keyifli satış işlemi yaşatıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 7/24 bir şekilde 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top