Samsung S21 Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 281
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 30, 2020

Açıklama

Samsung , yeni modelini tanıtmasıyla beraber S21 modeli ile kullanıcılarının ve Samsung severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Tabi bazı kullanıcılarının hoşuna gitmesiyle beraber doğal olarak bazı kullanıcılarının da hoşuna gitmeme veya tasarım veya herhangi bir sebepten dolayı memnun olmama doğal karşılanmaktadır. Fakat aldıktan sonra memnun kalmadığından veya nakit ihtiyacı gibi çeşitli ihtiyaçlardan dolayı satmak isteyebilir. İnternete bakıldığı takdirde akıllar karışabilir ve kime satabilirim, acaba güvenilir midir, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırabilir. Bu durumda bizler tabiri caizse sizlerin karşısına çıkmakla beraber sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınıza da dikkat ederek elden teslim bir şekilde ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Samsung S21 model ve bütün Samsung marka ve modelli telefonlarınızı satın alıyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilirliliğiniz olduğu gibi aklınıza takılan bütün soruları sorabilir, sizler adına bütün soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki sizler için en iyisini istiyor ve sizler için burada olduğumuzu belirtiyoruz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top