Xiaomi Mi 11 Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 246
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 29, 2020

Açıklama

Xiaomi, yeni cep telefonları modellemesiyle tanıttığı Xiaomi Mi 11, yeni kullanıcılarını beklemesiyle beraber satışa sunulmaya başlanması bekleniyor. Tabi ki bekleyeni olduğu gibi bu telefonu aldıktan sonra memnun kalmamak veyahut nakit ihtiyacı, başka bir model telefon almak gibi çeşitli nedenlerden ötürü satmak istediğiniz takdirde internet üzerinden baktığınızda aklınıza kuşku oluşturabilecek sorular oluşabilir. Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırabilir fakat bizler bu noktada devreye giriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Xiaomi Mi 11 ve bütün model Xiaomi cep telefonlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Elden teslim ve sosyal mesafe kuralları gereğince sizlerin de sağlığını düşünerek satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top