Xiaomi Oppo One Plus Telefon Alan Yerler

Kategoriler: Cep Telefonu
Konum: Bakırköy İstanbul
Görüntülenen: 48
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Mayıs 4, 2019

Açıklama

ikinci el sıfır xiaomi oppo one plus cep telefonlarınız için fiyat bilgisi almak istiyorsanız bize ulaşmadan ikinci el cep telefonunuzu satmayın ister mağazamıza gelerek ister biz bulunduğunuz konuma gelerek alım işlemini gerçkeleştiriyoruz ikinci el cep telefonu alan yerler olarak hizmet veren firmamız piyasayı takip ederek size en güncel ve yüksek fiyatları sunmaktadır. ikinci el cep telefonu alım satım için whatsapp mail ve telefon ile bize ulaşabilirsiniz telefonunuzun marka ve modelini belirtttikten sonra cep telefonu alanlar olarak yardımcı olacağız.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el bilgisayar * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler
   Top