Asus Adolbook Alan Yerler

Kategoriler: Laptop
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 112
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 31, 2020

Açıklama

Asus'un yeni model çıkaracağı daha Türkiye standartlarında satılmıyor olsa bile Asus severlerin gözdesi olabilecek bir laptop olabilmekle beraber bunu alacaklarına şüphe yoktur. Fakat bazı kullanıcıların beğenisine sunulsa da bazı kullanıcılar beğenmeyebilir veyahut istedikleri performansı karşılayamama gibi dahası bir sürü sebepten geri satmak isteyebilir. Bu durumda internete bakabiliyor olup bir sürü site içinden kime güveneceklerini bilemezler fakat bu noktada akıllara bazı kuşku düşüren sorular oluşabilir. Bunlar kim güvenilir, daha yüksek fiyata satabilir miyim? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırabilir ama bu durumda bizler, sizlerin iyiliğini düşünmekle beraber sizler adına keyifli bir satış deneyimi yaşatmak için sosyal mesafe kuralları gereğince elden teslim bir şekilde ikinci el veya sıfır kapalı kutu kullanmadığınız Asus Adolbook modelli laptoplarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. 7/24 sizlere hizmet vermemizin yanı sıra istediğiniz herhangi bir saatte bizleri arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir, sizlerin aklına takılacak bütün soruları çözmek adına keyifle bütün sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top