Laptop Alan Yerler

Kategoriler: Laptop
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 89
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 24, 2020

Açıklama

Laptop Alan Yerler adı kapsamında sizlere hizmet veriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin laptoplarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Kime satabilirim, acaba güvenilir mi, en yüksek fiyatı kimler verir? Gibi ve dahası çeşitli sorularla aklınızın karışması gayet normal olmakla beraber bu durumda kime güveneceğinizi bilemezsiniz fakat bu durumda bizler devreye giriyor olup sizler adına bu soruları sizler için önlüyor olup elden teslim fırsatı ve sağlığınız adına sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde ikinci el veya sıfır kapalı kutu laptoplarınızı satın alıyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilir olmanızla beraber aklınıza takılabilecek her soruyu bizlere sorabilir, sizler adına bütün soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top