İkinci El Playstation Alan Yerler

Kategoriler: Playstation
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 66
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 16, 2020 Düzenlendiği Tarih: Aralık 16, 2020

Açıklama

Yeni ve bir o kadar da kullanıcılarının gözdesi haline gelen Playstation 5, oyunseverlerin tabiri caizse rüyalarını süslemekte fakat bunun yanı sıra sevmemiş olan veya elindeki playstation 5 oyun konsolu cihazını nakit ihtiyacından dolayı satmak isteyen olabilir. Fakat kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı kim verir? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırmakla beraber bu durumda sizlere bir çözüm olarak keyifli satış işlemi gerçekleştirmenizin yanı sıra elden teslim fırsatıyla sizlerin adresinize kadar gelerek sizleri hiçbir zahmete sokmadan ayağınıza kadar gelerek Playstation 5 oyun konsollarınızı satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz gibi istediğiniz, aklınıza takılabilecek her soruyu bizlere sorabilir, aklınıza takılan her soruyu yanıtlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top