Playstation 5 Alan Yerler

Kategoriler: Playstation
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 115
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Kasım 21, 2020 Düzenlendiği Tarih: Kasım 21, 2020

Açıklama

Playstation 5, yeni oyunları ve 4K özellikli ekranlar için 120 Hz çıkış desteğiyle, uyumlu oyunlarda 120 fps'ye kadar yüksek çerçeve hızında pürüzsüz ve akıcı oyun deneyimini yaşatmakla beraber oyun severler için harika bir tasarım şekli ve oyun keyfi yaşatmaya başlıyor.19 Kasım'da ülkemizde satışa sunulan Playstation5, oyun deneyimini yaşamanın ardından sıfır veya kapalı kutu şeklinde sizler için nakit ihtiyacınız veya beklentilerinizi karşılamadığından ötürü satmak istediğiniz vakitte elden teslim bir şekilde satın alıyoruz. En yüksek fiyat ve elden teslim garantisiyle akıllarınızda oluşabilecek kime satabilirim, acaba en yüksek fiyatı verirler mi ? Gibi sorulardan sizleri kurtararak ''evet'' cevabını sizler için veriyor olup en yüksek fiyat garantisiyle Playstation5 oyun konsollarınızı elden teslim bir şekilde satın alıyoruz. Playstation 5'in yanı sıra satmak istediğiniz Ps4 veya Ps3 oyun konsollarınız için de bizleri 7/24 arayabilir, en yüksek fiyatı verme garantisiyle elden teslim bir şekilde satın almaktayız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top