Playstation Alan Yerler

Kategoriler: Playstation
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 150
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Şubat 1, 2021

Açıklama

İkinci el veya sıfır kapalı kutu Playstation oyun konsolu cihazlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla elden teslim fırsatının yanı sıra sizlerin sağlığını düşünerek sosyal mesafe kuralları çerçevesinde satın alıyoruz. İnternet üzerinden bir sürü site arasından hangisine güveneceğinizi bilememeniz çok doğal olmakla beraber sizler için bu işi yapıyor aklınızda hiçbir soru takılmaması adına bizleri 7/24 arayabilerek aklınıza takılan bütün soruları sorabilir, sizler adına bütün soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bizleri 7/24 arayarak ulaşabilir, bizlere satmak istediğiniz Playstation oyun konsolu hakkında detaylı bilgi verilmesinden ve anlaşıldığı takdirde ayağınıza kadar gelerek ikinci el veya sıfır olan Playstation oyun konsollarınızı satın alıyoruz.
Playstation Alan Yerler adı kapsamında sizlere hizmet vermekle beraber %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışıyor ve bunu hedefliyoruz. Bizleri her zaman arayabilir, daha detaylı bilgi için 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top