Üsküdar Playstation Alan Yerler

Kategoriler: Playstation
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 61
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 29, 2020

Açıklama

İstanbul'un bütün ilçelerinde hizmet vermekle beraber Üsküdar ilçesinde de sizler için hizmet veriyor satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Playstation oyun konsolu cihazlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Ps3, Ps4 ve Ps5 olmak üzere bütün playstation oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisiyle bizlere satabilir, elden teslim güvencesiyle akıllarınızda oluşabilecek kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı kimler verir? Gibi çeşitli sorularla aklınız karışabilir ama bu durumda endişe etmenize gerek kalmadan bizler devreye giriyor, en yüksek fiyat garantisiyle beraber elden teslim güvencesiyle %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz üzere her zaman arayabilir, whatsapp yolu üzerinden bizlere satmak istediğiniz Playstation oyun konsollarınızın fotoğraflarını göndermeniz dahilinde ve daha detaylı bilgi vermeniz durumunda sizlere anında geri dönüş sağlanarak satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır playstation oyun konsollarınız için ortak bir fiyat belirlenerek adresinizden, sizleri hiçbir zahmete sokmadan elden teslim güvencesiyle satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top