Apple İpad 11 Alan Yerler

Kategoriler: Tablet Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 110
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Kasım 21, 2020

Açıklama

Apple İphone 11 ve İphone 12 modellerinin yanı sıra tabletlerinden de eksik etmiyor olup İpad 11 ve İpad 11 Pro gibi tabletlerinde olağanüstü performans garantisiyle ve True Tone ve ProMotion gibi teknolojiler sayesinde iPad Pro’da her şey büyüleyici görünüyor ve etkileşime anında hazır hissiyatı bütün Apple kullanıcılarını kendine çekiyor. Bir hevesle satın alınmakla beraber bir süre sonra gereksiz kaldığı veyahut nakite ihtiyaç olduğundan dolayı satmak isteyebilirsiniz. Lakin; Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyatı verirler mi? Gibi sorularla sizleri baş başa bırakmaktansa sizlere yardımcı olmak için burada olup, satmak istediğiniz İpad 11 ve İpad 11 Pro tabletlerinizi en yüksek fiyat garantisiyle satın almakla beraber %100 müşteri memnuniyeti adına sizleri hiçbir zahmete sokmamak ve elden teslim güvencesiyle sizlerle aramızdaki güven hissiyatını bir üst seviyeye taşımak adına elden teslim şekilde İpad 11 ve İpad 11 Pro tabletlerinizi satın alıyoruz. İstanbul'un her ilçesinde sizlere hizmet veriyor ve bunun yanı sıra akıllarınızda takılabilecek bütün soruları bizlere sormanız adına 7/24 bizlere ulaşabilir, her zaman sizlere yardımcı olmak için burada olduğumuzu belirtiriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top