Apple Ipad Pro Alan Yerler

Kategoriler: Tablet Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 202
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ocak 5, 2021 Düzenlendiği Tarih: Ocak 5, 2021

Açıklama

Apple marka ve modelli Ipad Pro tablet bilgisayarlarınızı satmak istiyorsunuz fakat kime satacağım, acaba güvenilirler mi, daha yüksek fiyata satar mıydım? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı bulandırabilir fakat internet üzerinde de aradığınız takdirde bir sürü siteyle karşılaşabilir, hangisine güveneceğinizi bilemezsiniz. Bizler bu noktada sizlere bir çözüm niteliğinde dönüş sağlayarak ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin değerinde ve uygun bir fiyat garantisiyle elden teslim bir şekilde satın alıyoruz. Sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek hem sizlerin sağlığını düşünüyor hem de sizler adına keyifli bir satış deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup istediğiniz zaman arayabilir, aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz böylece sizlere anında geri dönüş sağlanarak sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top