iPad Air Alan Yerler

Kategoriler: Tablet Bilgisayar
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 72
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 15, 2020

Açıklama

İkinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin iPad Air tabletlerinizi değerinde ve uygun bir fiyatla adresten teslim bir şekilde ayağınıza kadar gelerek satın alıyoruz. iPad Air tabletinizi satmak istiyorsunuz fakat kime satabilirim, acaba güvenilir midir, en yüksek fiyata mı satıyorum? Gibi ve dahası çeşitli sorulardan sizleri kurtarmak ve sizler adına keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmeniz için en yüksek fiyat garantisiyle elden şekilde satın alıyoruz. Bizleri 7/24 arayabilir olup, aklınıza takılan her soru hakkında sorabilir, sizlere yardımcı olmaktan memnun olacağımızı belirtiriz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top