Samsung Televizyon Alan Yerler

Kategoriler: Televizyon
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 212
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 28, 2020

Açıklama

Samsung marka ve modelli televizyonlarınızı daha üst model televizyon almak için veya nakit ihtiyacından fazlalıktan vs. dolayı satmak mı istiyorsunuz? Ama bu noktada satmak için internet üzerinde baktığınızda kime satabilirim, acaba güvenilir mi, daha yüksek fiyata satabilir miyim? Gibi ve dahası çeşitli sorularla aklınız karışabilir. Bu noktada bizler devreye giriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Samsung televizyonlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilirliliğiniz olduğu gibi aklınıza takılabilecek bütün soruları bizlere sorabilir, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. %100 müşteri memnuniyeti adına elden teslim fırsatı ve sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınızı da düşünerek ikinci el veya sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top