Televizyon Alan Yerler

Kategoriler: Televizyon
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 47
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 21, 2020

Açıklama

Televizyonunuzu satmak istiyorsunuz fakat kime satacağım, acaba güvenilirler mi, daha yüksek fiyata satabilir miydim? Gibi ve dahası sorulardan korkuyor olabilirsiniz. Bunlar çok doğal fakat bu durumda sizler adına keyifli bir satış işlemi yaşatmak için ikinci el veya sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Televizyon alan yerler adı kapsamında sizlere hizmet vermekten gurur duyar, adresinizden teslim bir şekilde satın almakla beraberinde sosyal mesafe kurallarıyla ikinci el veya sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı satın alıyoruz. Bizleri 7/24 arayabileceğiniz üzerine aklınızda kuşku oluşacak soru veya herhangi bir konuda sormak istediğiniz sorularınızı memnuniyetle cevaplayıyor, sizler için çalıştığımızı belirtiyorz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top