İkinci El Nintendo Switch Alan Yerler

Kategoriler: Xbox Oyun Konsolu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 233
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 31, 2020

Açıklama

İkinci El Nintendo Switch Alan Yerler adı kapsamında sizler için çalışıyor olup ikinci el veya kutulu sıfır nintendo switch oyun konsollarınızı değerinde ve uygun bir fiyat garantisiyle elden teslim fırsatıyla satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup her zaman arayabilir, satmak istediğiniz nintendo switch oyun konsollarınız için whatsapp yolu üzerinden bizlere fotoğraflarını gönderebilir veya daha detaylı bilgi vermeniz durumunda sizlere anında geri dönüş sağlanarak ortak bir fiyat üzerinde anlaşıldığı takdirde sizlerden adresiniz rica edilerek elden teslim fırsatıyla ayağınıza kadar gelip satın alıyoruz. Kime satabilirim, acaba en yüksek fiyatı kimler verir, acaba güvenilir midir? Gibi ve dahası çeşitli sorulardan sizleri kurtarmak ve sizler adına keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlayarak satın alıyoruz.Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top