İstanbul Xbox Alan Yerler

Kategoriler: Xbox Oyun Konsolu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 113
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Şubat 12, 2021

Açıklama

İstanbul ilinde bütün ilçeler dahilinde, İstanbul'un hangi ilçesinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar uzakta olup bizleri istediğiniz zaman arayabilir, ikinci el veya sıfır kapalı kutu Xbox Oyun Konsolu cihazlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. İnternet üzerinden bir sürü siteler mevcut olmakla beraber aklınızın karışması çok normal olabilir ve hangisine güveneceğinizi bilemezsiniz. Bu durumda bizler devreye giriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu elektronik eşyalarınız ve Xbox Oyun Konsolu cihazlarınızı güven rahatlığıyla elden teslim bir şekilde sizlerin de güvenliğini düşünerek sosyal mesafe kuralları kapsamında sağlığınızı düşünerek elden teslim satın alıyoruz. Böylelikle aklınızda oluşabilecek bütün sorunlara çözüm olmakla beraber %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantileriyle sizler adına çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri 7/24 arayabilir aklınıza takılabilecek her soruyu bizlere gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Sizlerin sormuş olduğu bütün sorulara içtenlikle cevap veriyor, sorunlarınızı çözmeye yardımcı oluyoruz. Daha detaylı bilgi için 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top