Nintendo Switch Oyun Konsolu Alan Yerler

Kategoriler: Xbox Oyun Konsolu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 336
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 30, 2020

Açıklama

Nintendo Switch Oyun Konsollarınızı nakit ihtiyacınızdan veya başka bir model oyun konsolu almak gibi çeşitli sebeplerden dolayı satmak mı istiyorsunuz? Satarken aklınıza akıl karıştırıcı sorular gelebilir; Kime satabilirim, acaba güvenilir midir, daha yüksek fiyata satar mıydım? Gibi ve dahası çeşitli sorular aklınızı karıştırmakla beraber güveneceğiniz yeri de bilemezsiniz. Bu durumda bizler devreye giriyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Nintendo Switch Oyun Konsolu cihazlarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. Sosyal mesafe kuralları gereğince sağlığınızı da düşünür bir şekilde elden teslim fırsatıyla güvence sağlayarak ürünlerinizi satın alıyor, sizlere keyifli bir satış deneyimi sunuyoruz. 7/24 bizleri arayabilir, aklınıza takılan bütün soruları sorabilir, sizler adına bütün sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm bulmak adına keyifle sorularınızı cevaplıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.
   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top