Tuzla Xbox Alan Yerler

Kategoriler: Xbox Oyun Konsolu
Konum: Tuzla İstanbul
Görüntülenen: 57
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Ekim 31, 2020

Açıklama

İstanbul'un 39 ilçesinde de hizmet veriyor olup Tuzla ilçesinde sizler için hizmet vermekle beraber ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Xbox Oyun Konsollarınızı değerinde ve uygun bir fiyatla satın alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve üstün kalite hizmetleriyle elden teslim bir şekilde satın alıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabilir olup her zaman arayabilir, whatsapp yolu üzerinden sizlere ulaşabilir satmak istediğiniz xbox oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz ve hakkında daha detaylı bilgi vermeniz durumunda ise sizlere anında geri dönüş sağlanarak satmak istediğiniz xbox oyun konsollarınız için ortak bir fiyat belirlenmesi üzerine sizlerden adresiniz rica edilerek elden teslim güvencesiyle ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin satın alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top