Xbox Alan Yerler

Kategoriler: Xbox Oyun Konsolu
Konum: İstanbul
Görüntülenen: 80
Telefon Numarası: 0532 692 48 82
İlanı verenle iletişime geç
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Aralık 16, 2020

Açıklama

Xbox oyun konsolunuzu satmak mı istiyorsunuz? Satarken kime güvenebilirim, acaba güvenilir mi, daha yüksek fiyata satabilir miyim? Gibi ve dahası aklınızdaki sorunlara çözüm olmak ve sizlere keyifli bir satış işlemi gerçekleştirmeniz için fırsat oluşturuyor olup ikinci el veya sıfır kapalı kutu farketmeksizin Xbox Oyun Konsolu cihazlarınızı satın alıyoruz. Bizler, Xbox Alan Yerler adı kapsamında sizlere hizmet vermek ve sizlerin rahatlığı için elden teslim fırsatlarıyla xbox oyun konsollarınızı satın alıyouz. Bizlere 7/24 ulaşabilmenizin yanı sıra aklınıza takılabilecek herhangi soruyu bizlere gönül rahatlığıyla her zaman arayabilir, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtiriz. %100 müşteri memnuniyeti hedefleriyle çalışıyor olup elden teslim güvencesi ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde sağlığınızı da düşünerek sizlerin gönül rahatlığıyla Xbox Oyun Konsolunuzu satmanıza yardımcı oluyoruz. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, 0532 692 48 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Vote
Result 0 votes
emregünay
0 votes

Eposta Gönder

  Yorumlar

   MESAJINIZI BIRAKIN

   Önemli Bilgi

   • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
   • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
   • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
   • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

   İlgili İlanlar

   ikinci el bilgisayar alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el laptop bilgisayar alan yerler * ikinci el bilgisayar alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el cep telefonu alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler * ikinci el telefon alan yerler * ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - çamaşır makinesi alan yer - ikinci el buzdolabı alanlar - ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler - ikinci el bulaşık makinesi alan yerler - ikinci el televizyon alan yerler - ikinci el cep telefonu alan yerler - ikinci el eşya - ikinci el bilgisayar alan yerler - wordpress uzmanı - ikinci el fotoğraf makinesi ikinci el cep telefonu alan yerler - trial plesk key - evde paketleme işi
   Top